Son Dakika Haberler

Fire Flux Esports koçu Salih Onaran’ın eşi hayatını kaybetti

Türkiye'nin en çok tanınan yayıncılarından birisi olan marqnue kullanıcı adlı Salih Onaran, Türk espor dünyasının önemli isimleri arasında yer ...

Fire Flux Esports koçu Salih Onaran’ın eşi hayatını kaybetti
Okunma : 16 views Yorum Yap

Türkiye’nin en çok tanınan yayıncılarından birisi olan marqnue kullanıcı adlı Salih Onaran, Türk espor dünyasının önemli isimleri arasında yer alıyor. Eski profesyonel CS:GO oyuncusu olan marqnue, şimdilerde espor organizasyonu Fire Flux ekibinin Valorant takım koçluğu görevini üstleniyor. Başarılarıyla tanınan Salih Onaran, geçtiğimiz günlerde eşinin ölümüyle yıkıldı.

“DEVAM EDECEĞİM AMA NASIL YAPACAĞIM BİLMİYORUM”

Salih Onaran’ın uzun yıllar birlikte olduğu ve daha sonrasında dünya evine girdiği eşi Reyhan Eraslan Onaran, uzun zamandır yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyordu. Salih Onaran 22 Ağustos’ta Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, acı haberi sevenlerine duyurarak “Yarım kaldı hikayemiz… Seni her zaman çok seveceğim” dedi.

EŞİYLE SON FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Eşinin ölümünden sonra Instagram hesabından da paylaşım yapan Onaran, eşiyle son fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:”Birlikte son fotoğrafımız. Nerden başlasam ne söylesem hiç bir manası yok. O kadar çok yarım kalan şeyimiz var ki. 9 senede bir kere üzmedik birbirimizi. Devam edeceğim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sen tanıdığım, okuduğum, bildiğim en savaşçı ve en güçlü insandın. Umuyorum ki başka bir dünya vardır ve sen yine uyurken bacağını üstüme atarsın. Sonsuza dek ve daima…”

Gamegar ailesi olarak, Salih Onaran’a ve Reyhan Eraslan Onaran hanımın ailesine ve tüm sevdiklerine baş sağlığı diliyoruz. Nurlar içinde yatsın…

Discord sunucumuza katılmak için buraya