Son Dakika Haberler

Dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Aniston “Gençlik hatamdı” diyerek itiraf etti: Uçakta pilotla cinsel ilişkiye girdim

Dünyanın yakından tanıdığı isimlerden biri olan Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston'dan katıldığı televizyon programında bomba itiraflar geldi ...

Dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Aniston “Gençlik hatamdı” diyerek itiraf etti: Uçakta pilotla cinsel ilişkiye girdim
Okunma : 34 views Yorum Yap

Dünyanın yakından tanıdığı isimlerden biri olan Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston‘dan katıldığı televizyon programında bomba itiraflar geldi. Güzel oyuncu, yıllar önce seyahat etmek için bindiği uçağın pilotuyla cinsel ilişkiye girdiğini anlattı.

“PİŞMANIM VE GENÇLİK HATASIYDI”

Güzel oyuncu, “Gençlik yıllarımda uçakta pilotla ilişkiye girmiştim. Bu konuyu daha fazla detaylandırmak istemem. Çünkü pişmanım. Gençlik hatasıydı. Hangimiz gençliğimizde böyle hatalar yapmadı ki?” ifadelerini kullandı.

Jennifer Aniston, koronavirüs aşısı olmayı reddeden ya da aşı olup, olmadığını açıklamayan arkadaşlarıyla görüşmeyi kestiğini açıklayarak tartışma yaratmıştı.

“HALA AŞI KARŞITLIĞI YAPIYORLAR”

Geçtiğimiz günlerde InStyle dergisine konuşan Aniston, aşı durumları nedeniyle bazı arkadaşlarıyla irtibatı kesmek zorunda kaldığını anlattı. “Hala aşı karşıtı olan büyük bir grup var.” diyen Amerikalı oyuncu, “Ya da bu insanlar gerçekleri dinlemiyor. Bu gerçekten utanç verici” şeklinde konuştu.

Jennifer Aniston, “Her hafta görüştüğüm bazı insanlarla, aşıyı reddettikleri ya da aşı olup olmadıklarını açıklamadıkları için görüşmeyi kestim. Talihsizlikti…” dedi.

Kaynak: Snob Magazin