Son Dakika Haberler

ŞAHAN GÖKBAKAR; ALEV ALTINDA KALAN ORMANLARIN SON HALİNİ PAYLAŞTI!!!

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde başlayan orman yangınlarında ekiplerin yanı sıra vatandaşlar ve ünlü isimlerde harekete geçti. Birçok ünlü isim ...

ŞAHAN GÖKBAKAR; ALEV ALTINDA KALAN ORMANLARIN SON HALİNİ PAYLAŞTI!!!
Okunma : 57 views Yorum Yap

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde başlayan orman yangınlarında ekiplerin yanı sıra vatandaşlar ve ünlü isimlerde harekete geçti. Birçok ünlü isim bölgedeki ihtiyaçların tamamlanması için yardımlar toplarken Marmaris‘te yaşayan Şahan Gökbakar da yanan ormanların söndürülmesi için hava desteği istedi ve müdahale edebildikleri yangınları söndürmek için ekiplere yardım etti.

ORMANLAR KÜLE DÖNDÜ

Bölgeden sık sık canlı yayınlar yapan Şahan Gökbakar, yeni bir canlı yayın açarak bu sefer de yangında küle dönen ormanları gösterdi. “Diliniz tutulacak. İnsan kalbinin bir kısmını burada bırakıp kahroluyor” diyen komedyen İçmeler’deki ormanların içler acısı halini takipçileriyle paylaştı.

“36 KİLOMETRE BOYUNCA YANDI”

Instagram’da 4,2 milyon takipçisi bulunan komedyen, ormanların son halini paylaştığı videosuna “İçmeler’de yangının başladığı yer. Burada durdurulamadığı için imkansızlıktan 36 KM boyunca yaktı geçti. Neredeyse bütün Marmaris” notunu ekledi.